Logo

Łatwy przewodnik po polityce zwrotów SHEIN

Zakupy online oferują wygodę i nieograniczone możliwości, ale co się stanie, jeśli Twój zakup nie spełni Twoich oczekiwań? Wejdź do SHEIN, popularnego internetowego sklepu z modą, znanego z modnej i niedrogiej odzieży. Ale co, jeśli Twoje zamówienie SHEIN nie pasuje lub nie jest tym, czego oczekiwałeś po użyciu Kod Rabatowy Shein 20.

Spójrzmy więc dalej i zobaczmy prosty przewodnik na ten temat jak zwrócić produkty SHEIN.

Zrozumienie Polityki zwrotów SHEIN

SHEIN oferuje dość prosty projekt polityki zwrotów, aby proces był jak najbardziej płynny i ułatwił pracę jak największej liczbie klientów. Przyjrzyjmy się bliżej, aby dowiedzieć się, jakie są kluczowe punkty, o których powinieneś pamiętać, dokonując zwrotu w SHEIN.

Kwalifikujące się przedmioty: większość artykułów zakupionych w SHEIN można zwrócić w określonym terminie, zazwyczaj obejmuje to akcesoria, odzież, obuwie i artykuły modowe. Jednakże przedmioty oznaczone jako Wyprzedaż Ostateczna mogą mieć inne warunki, zawsze konieczne jest zapoznanie się z regulaminem.

Termin zwrotu: SHEIN zapewnia wystarczającą ilość czasu na zwrot produktu. Zwykle w ciągu 30 dni od zakupu możesz zdecydować, czy chcesz zatrzymać produkt, czy też musisz dokonać zwrotu. Ale kiedy to okno się skończy, nie będziesz mógł dokonać zwrotu, więc nie przedłużaj go.

Stan przedmiotów: Aby zakwalifikować się do zwrotu pieniędzy, upewnij się, że produkty są nienoszone, nieprane i znajdują się w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi metkami.

Proces zwrotu: Klienci mogą rozpocząć proces zwrotu, logując się na swoje konto SHEIN, wybierając produkty, które chcą zwrócić, a następnie generując etykietę zwrotną.

Opcje zwrotu pieniędzy: Po otrzymaniu zwróconych produktów SHEIN dokona zwrotu środków na Twoje konto w ciągu kilku dni roboczych.

Kroki, aby zwrócić zakupy w SHEIN

Pierwszą i najważniejszą rzeczą do zrobienia podczas dokonywania zwrotu jest znalezienie wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Ta wiadomość jest bardzo ważna, ponieważ zawiera wszystkie istotne szczegóły i informacje dotyczące Twojego zamówienia. Kliknij link, który przekieruje Cię do centrum zwrotów SHEIN, gdzie możesz wypełnić formularz.

Po zakończeniu wprowadzania odpowiednich informacji, takich jak adres e-mail, numer kontaktowy i numer zamówienia, wystarczy postępować zgodnie z dostarczonymi prostymi instrukcjami.

Czy trzeba dokonać zwrotu w SHEIN bez konta?

Tak! Dzięki absolutnej łatwości zwrotu produktów w SHEIN możesz teraz dokonać zwrotu bez posiadania konta, a jeśli dokonałeś zakupu, prawdopodobnie zostaniesz wymeldowany jako gość.

Wszystko, czego potrzebujesz, to potwierdzenie zamówienia i wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia, która zawiera specjalny link przekierowujący do rozpoczęcia procesu zwrotu


Często zadawane pytania

Jakich produktów nie można zwrócić w SHEIN?

Produkty te nie podlegają zwrotowi w sklepie shein.

  • Body
  • Bielizna
  • Biżuteria i dodatki
  • Kosmetyki i zwierzęta

Czy zwroty są bezpłatne?

Pierwszy zwrot, jaki dokonasz na SHEINJest bezpłatny, jednakżedodatkowy zwroty mogą kosztować 31 zł.

Jak długo będę musiał czekać na zwrot pieniędzy?

Gdy SHEIN otrzyma zwrócone produkty, zwrot kwoty lub dokonanie wymiany w przypadku płatności za pomocą systemu PayPal lub karty kredytowej zajmie od 7 do 10 dni.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy chcesz wrócić SHEIN strój kąpielowy, modę, akcesoria lub jakąkolwiek inną rzecz, z prostymi wskazówkami i łatwym procesem zwrotumożesz robić zakupy bez obaw, wiedząc, że SHEIN zapewni Ci wsparcie, jeśli Twój zakup nie spełnił Twoich oczekiwań.

Oprócz tego możesz natknąć się na Kody SHEIN, który może pomóc Ci otrzymać ekskluzywne oferty i oferty.